608 třetí s.r.o. - zkušenosti

608 třetí s.r.o. - Napište nám Vaše zkušenosti s agenturou

608 třetí s.r.o. - drsná zkušenost

Rád bych se s Vámi podělil o svoji velmi drsnou zkušenost s 608 třetí s.r.o. Objednal jsem si u společnosti 608 třetí s.r.o. placené služby, které jsem neuhradil. Společnost 608 třetí s.r.o. předala můj dluh na vymáhaní advokátní kanceláři, která mě zažalovala u soudu a ještě podala na mě trestní oznámení pro podvod. Byl jsem si jist, že se mi nemůže nic stát, protože jsem přece nic placeného neobjednal. Byl to živnotní OMYL. Soud s 608 třetí s.r.o. jsem samozřejmě prohrál a exekutor mi naúčtoval dalších 20.000 Kč. Exetutor mi vydražil byt v hodnotě 2.000.000 Kč, na který jsem měl na hypotéku. Z toho 5.000 Kč si ještě strhnul na poplatky. Z bytu za 2.000.000 Kč mi zůstalo asi 500.000 Kč a hypotéka na 1,3 milionu. Myslel jsem, že nic horšího už nemůže přijít, ale zmýlil jsem se. Ozvali se z kriminální policie, že jsem se dopustil podvodu a dali mě do vazby na 3 měsíce. Kvůli vazbě jsem nemohl platit hypotéku za byt, který již nemám. Banka mi naúčtovala penále přes 200.000 Kč, takže nyní mám exekuci od banky za 1,5 mil. korun. Protože jsem byl ve vazbě, manželka se semnou rozvedla a utekla i s dětmi a zaměstnavatel mi dal výpověď. Nyní jsem bezdomovec, který prodáva deník Metro a mám dluhy v miliónech. Nyní mě čeká soud za údajný podvod a půjdu asi na 2 roky do vězení. Alespoň už nebudu muset mrznout venku.
Lidi, až vám příště dojde složenka od 608 třetí s.r.o., nebo toho jejich vydřiducha advokáta, zaplaťte ji. Až ve vazbě jsem si uvědomil, že měli pravdu a ten špatný jsem byl já. Hold, někdy si uvědomíte pozdě, že oni mají pravdu. Nyní vím, že dluhy se musí platit. Hlavně ať se Vám nestane, to co mě.

608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost

Dobrý den, agentura 608 třetí s.r.o. mi zarídila letenku do madridu a zpátky za super cenu, ptal sem se i v jiných agenturách a i Student agency byla o par stovek draší. I další letenky do jiných zemí mají za moc dobré ceny,, urcite doporucuju. Ivan Bílek

608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost

Pristi tyden odletam do Nemecka a hezke levne ubytovani v hostelu (budu sama na pokoji) mi zaridila agentura 608 treti. Hostel je skoro v centru Essenu, s hodne dobrou dostupnosti do moji prace, navic je to takovy mezinarodni hostel, kde budou i Cesi nebo Slovaci :-) Drzte mi palce, jedu poprve do zahranici na delsi dobu a navic zit... Lída, Trinec

608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost

No agentura 608 třetí s.r.o. není špatná, podle mojich zkušenosti jsou daleho horší agentury, Knoflíček Mareček

608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost


Ahoj,

 Víte něco o agentuře 608 třetí?
Jirka M, Jablonec
Sekce: 608 třetí

Chceš-li reagovat na diskuzní příspěvek na téma 608 třetí s.r.o. vyplň dole formulář.

Re: 608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost


Ano, využil jsem v loni jejich služby asi 2x. Jsem s nimi spokojen. Hlavně jsou nejlevnější. Služby na běžné úrovni.

Franta, Třinec
Sekce: 608 třetí
Chceš-li reagovat na diskuzní příspěvek na téma 608 třetí s.r.o. vyplň dole formulář.

Re: Re: 608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenostTaké jsem jsem je kontaktoval a nechal si od nich zajistit letenky. Cena stejná jako u Student Agency. Nemají však poplatek za vyřízení letenky.
Jan K. Krnov
Sekce: 608 třetí
Chceš-li reagovat na diskuzní příspěvek na téma 608 třetí vyplň dole formulář.

Re: 608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost608 třetí? Co je to za název? To je nějaká herna?

Pepík, Vlkov
Sekce: 608 třetí
Chceš-li reagovat na diskuzní příspěvek na téma 608 třetí vyplň dole formulář.


Re: Re: 608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost


Čau,

608 třetí není herna. Je to agentura. Když hledáš práci, pomohou ti. Když chceš levné letenky, máš je. Když potřebuješ zadarmo pomoci, pomohou ti. Je to údajně britská agentura s pobočkou v ČR. Konečně někdo takový.

McIntajr, Praha
Sekce: 608 třetí
Chceš-li reagovat na diskuzní příspěvek na téma 608 třetí s.r.o. vyplň dole formulář.Re: Re: Re: 608 třetí s.r.o. - skvělá zkušenost

Dobrý den,

Jmenuji se Mgr. Petr Chromý a jsem koncipientem v advokátní kanceláři. Chci Vám poděkovat za dobrý tip na agenturu 608 třetí s.r.o. 608 třetí s.r.o. nabízí i překladatelské služby. Minulý týden jsme využili jejich služeb na překlady z čínštiny do češtiny. Kvalita byla opravdu dobrá a hlavně cena velmi nízká.

Michal Korný, Pardubice
Sekce: 608 třetí
Chceš-li reagovat na diskuzní příspěvek na téma 608 třetí vyplň dole formulář.


Váš příspěvek
Vaše jméno a město:
Kontakt na Vás - nebude zveřejněn (email a telefon)
Váš příspěvek